Kladkový blok Exxentric

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
od
90 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Funkčný kladkový blok je dôležitou súčasťou zariadení Exxentric kBox a kPulley, pretože umožňuje samotný tréning so zotrvačníkom.

Je to spojovací článok medzi hnacím remeňom, ktorý je na tréningovom zariadení so zotrvačníkom a akýmkoľvek príslušenstvom používaným pri cvičení.

Počas tréningu je potrebné dbať na to, aby všetka energia bola absorbovaná v excentrickej fáze každého cviku a aby ste sa úplne zastavili skôr, ako kladkový blok narazí do zariadenia. Inak by to mohlo spôsobiť poškodenie kladkového bloku ako aj hlavného zariadenia.

Pri výmene kladkového bloku bude potrebné odpojiť hnací remeň od zariadenia pomocou 3-mm šesťhranného kľúča, ktorý je súčasťou balenia zariadenia Exxentric.

Malý kladkový blok je vhodnejší pre použitie na zariadeniach kPulley kvôli horizontálnej povahe väčšiny cvikov, kde by gravitačná sila ťažšieho kladkového bloku mohla spôsobiť nežiaduci efekt. Veľký kladkový blok sa vo všeobecnosti používa na zariadeniach Exxentric kBox, kde je pri cvičení aplikovaná väčšia sila a preto musí byť väčší a pevnejší.

Najnovšia verzia kladkového bloku bola navrhnutá tak, aby bola ešte odolnejšia, robustnejšia a ľahko ovládateľná s novým uzamykacím mechanizmom na pripevnenie príslušenstva. 

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií