Autorizovaný predajca a servis pre Slovensko

O nás

Už 25 rokov pomáhame športovcom prekonávať limity.

Podporujeme športovcov rôznych disciplín a staráme sa o to, aby pomocou efektívnych tréningov rýchlejšie dosahovali svoje stanovené ciele.


NAŠA HISTÓRIA

Ako to všetko začalo

Celoživotná láska k športu nás začiatkom roku 1998 doviedla k nápadu založiť firmu, ktorá by sa venovala predaju športových potrieb. Na túto myšlienku onedlho nadviazalo objavenie americkej značky Concept2, svetovo známej a obľúbenej aj medzi olympionikmi, a to vďaka svojej výrobe kvalitných vesiel a veslárskych trenažérov.

V rámci Slovenska však táto značka na svoje preslávenie ešte len čakala. Ucítili sme príležitosť a o niekoľko mesiacov neskôr, v polovici roku 1999, sme sa po úspešnej testovacej spolupráci stali prvým autorizovaným predajcom Concept2 na Slovensku.

Postupné rozšírenie portfólia Concept2 o ďalšie typy strojov, konkrétne lyžiarsky trenažér SkiErg a stacionárny bicykel BikeErg, nás inšpirovalo k vytvoreniu ponuky kompletného vybavenia pre komplexný tréning. Začali sme teda hľadať nové značky a produkty, ktoré by spĺňali naše predstavy a zodpovedali kritériám pre profesionálne tréningové zariadenia a príslušenstvo.

A tak sa zrodil Ultraining®.
NÁŠ CIEĽ: Stať sa oporou pre športovcov, ktorí sa neboja výziev a ktorí chcú v tom, čo robia, patriť medzi najlepších.

Túto víziu sa v Ultrainingu snažíme naplniť prostredníctvom úzkej špecializácie iba na vysoko kvalitné tréningové vybavenie. Zameranie na menší počet vybraných produktov je naším hlavným poznávacím znakom a zároveň silnou stránkou. Umožňuje nám totiž každé jedno zariadenie aj príslušenstvo riadne otestovať a overiť si tak, že pri náročných tréningoch alebo rehabilitácii skutočne obstojí. Vďaka tomu môžeme športovcom poskytovať nielen profesionálnu výbavu, ale takisto odborné poradenstvo a ďalšie služby, ktoré im pomôžu v dosahovaní požadovaných výsledkov.NAŠE AKTIVITY

Dôkazy, že šport naozaj milujeme

V roku 2002 sme založili Slovenskú asociáciu halového veslovania (SAHV), dobrovoľnú záujmovú organizáciu, ktorá združuje halových veslárov a ostatných záujemcov o halové veslovanie na Slovensku.

SAHV sa svojou činnosťou zaslúžila o rozvoj a popularizáciu halového veslovania na území Slovenskej republiky. Pod jej hlavičkou sme zorganizovali desiatky športových súťaží a podujatí, napríklad Veslujeme s Vyšehradským fondom, Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v halovom veslovaní, Majstrovstvá stredných škôl v halovom veslovaní či samostatné majstrovstvá v troch slovenských krajoch.

Popri organizovaní vlastných medzinárodných pretekov sa Slovenskej asociácii halového veslovania dlhodobo darí úspešná reprezentácia našej krajiny na rôznych súťažiach v zahraničí. S podporou SAHV a Ultrainingu získali slovenskí športovci na majstrovstvách sveta a Európy v halovom veslovaní celkom 34 medailí, z toho 21 titulov.

Medzi najúspešnejšie projekty SAHV jednoznačne patrí Concept2 liga halového veslovania. V nej spolu súperili tímy študentov, pedagógov a priateľov stredných škôl zo Slovenska aj zo zahraničí, a to celých desať rokov konania.
AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií