Upevňovacia sada Exxentric kBox4

Upevňovacia sada Exxentric kBox4

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
od
24 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Stredová upevňovacia sada Exxentric kBox4

Jednoduché riešenie pre zastabilizovanie zariadenia Exxentric kBox pri vykonávaní cvikov, pri ktorých nemáte obe nohy súčasne na zariadení. Táto súprava na upevnenie je teraz štandardným vybavením každého systému kBox4.

Pomocou tejto súpravy na upevnenie môžete jednoducho pripevniť zariadenie kBox na podlahu pri cvikoch, kedy nestabilizujete zariadenie vlastnou váhou (napríklad pri bočných drepoch).

Súprava pozostáva z upevňovacej konzoly a bezpečnostného pásu. Súprava je súčasťou balenia všetkých modelov a môže sa použiť na pripevnenie zariadenia kBox na podlahu. Upevňovaciu konzolu je potrebné upevniť na podlahu alebo na robustnú drevenú dosku. Zariadenia kBox sa potom pripevní k ku konzole pomocou bezpečnostného pásu. Skrutky na upevnenie nie sú súčasťou balenia.

Pokyny na použitie nájdete v tomto videu.

Okrem štandardnej súpravy je dostupná aj 4-bodová upevňovacia súprava.

4-bodová upevňovacia sada Exxentric kBox4

4-bodová montážna sada vám umožňuje pevne pripevniť každý roh zariadenia Exxentric kBox4 Pro na podlahu, aby bola zaručená jeho stabilná poloha pri všetkých typoch tréningov.

Pomocou tejto upevňovacej súpravy môžete jednoducho pripevniť zariadenie kBox pevne na podlahu pri cvikoch kedy nestabilizujete zariadenie vlastnou váhou (napríklad pri bočných drepoch). Okrúhle upevňovacie konzoly spolu so zariadením kBox použite na označenie miesta na navŕtanie dier. Vhodné skrutky na pripevnenie k vášmu typu podlahy nie sú súčasťou balenia. Po namontovaní okrúhlych upevňovacíh konzol na svoje miesta môžete k nim pripevniť zariadenie kBox.

Túto upevňovaciu súpravu je potrebné zakúpiť si osobitne, na rozdiel od štandardnej sady na upevnenie, ktorá je súčasťou každého balenia zariadenia kBox4.

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Zobraziť viac