Tyč Exxentric kBar

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
od
168 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Tyč Exxentric kBar bola navrhnutá tak, aby bola ľahká, ale zároveň odolná špecificky pri tréningu so zotrvačníkom, a preto je perfektným doplnkom pre akékoľvek zariadenie so zotrvačníkom. Je pohodlná, univerzálna a pevná.

Popis produktu

Tyč kBar je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto chce zo svojho tréningu so zotrvačníkom na kBox a kPulley vyťažiť čo najviac. Toto príslušenstvo ponúka efektívnejšie riešenie pre širokú škálu cvikov vrátane zdvihov s vystretými ramenami, mŕtvych ťahov, vysokých zdvihov, veslovania, bicepsových zdvihov, rôznych podrepov, cvikov tlaky na ramená (shoulder press) a iných. Nehovoriac o tom, že tyč kBar môžete tiež využiť pri tradičnom silovom tréningu na posilňovacích strojoch so závažím alebo inými zariadeniami, kde pridávate záťaž.

Parametre:
Tyč kBar váži len 600 g, preto nevynakladáte zbytočne veľa energie na prekonanie gravitácie, ako je to v prípade ťažkej železnej tyče. Takto sa prenáša do zotrvačníka viac energie, ktorú potom môžete použiť v excentrickej fáze. Napriek tomu, že je ľahká, meria až 58 cm a zvláda intenzívne zaťaženie. Okrem toho má otočný spojovací kĺb čo umožňuje hladký pohyb počas tréningu. Povrchová úprava tyče bola navrhnutá tak, aby bola veľmi pohodlná a na jej výrobu boli použité materiály najvyššej kvality pre dosiahnutie optimálnej životnosti.

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií