Tréningové nekonečné lano aerobis revvll PRO

aerobis revvll PRO – celosvetovo unikátne nekonečné lano

Jedinečné nekonečné lano so 6 možnosťami nastavenia odporu, určené nielen pre profesionálov.

Táto vysoko kvalitná tréningová pomôcka, vyrobená v Nemecku, je vhodná pre individuálnych športovcov, osobných trénerov a je tiež skvelým doplnkom pre akékoľvek fitness centrum. Lano je zhotovené z odolného polyuretánu, meria 4 m a disponuje mechanickým a progresívnym brzdným systémom. Pripevňuje sa veľmi jednoducho a nie je potrebné preštudovať si špeciálny návod pre jeho používanie.

Nekonečné lano je vhodné na viacúčelový tréning. aerobis revvll PRO sa dá posúvať v oboch smeroch, môžete s ním cvičiť v stoji aj v sede, a preto ponúka nekonečné množstvo tréningových možností. Môžete pomocou neho trénovať vytrvalosť rovnako ako výbušnosť svalov, spevniť a vyrysovať si postavu, nabrať svalovú hmotu a tiež zlepšiť celkovú fyzickú kondíciu. Lano je vhodné aj na outdoorový tréning, crossfit či iný kruhový tréning, kde je k dispozícii dostatok voľného priestoru alebo kde je možné upevniť držiak do zeme, prípadne na stenu. K dispozícii máte 6 možností nastavenia odporu, preto je revvll PRO vhodné nielen pre náročných profesionálnych športovcov, ale taktiež napríklad na rehabilitáciu pacientov.

Vďaka svojej pevnej konštrukcii je nekonečné lano aerobis revvll PRO vysoko odolné voči poškodeniu aj pri extrémnej záťaži. Pretože váži menej ako 6 kg, môžete ho bez problémov premiestňovať a cvičiť s ním v ľubovoľnom prostredí.

Prečo do vášho tréningu pridať nekonečné lano?

Cvičenie s nekonečným lanom je všestrannejšie než takmer akákoľvek iná forma tréningu. V závislosti na tom, ako vysoko je zariadenie aerobis revvll PRO namontované a v akej pozícii sa k nemu postavíte, môžete vykonávať rôzne ťahové, tlakové a rotačné pohyby, vďaka čomu precvičíte v podstate všetky svaly.

Pomocou nastavenia odporu je navyše možné zameranie tréningu meniť z extrémnej sily na vytrvalosť a naopak. Veľmi dlhá doba zaťaženia v kombinácii s vysokou mierou voľnosti pohybu vedie k tomu, že svaly vašej hornej časti tela vrátane stredu (tzv. core) sú maximálne namáhané v čo najkratšom čase.

Porovnanie modelov revvll PRO a revvll ONE

MODEL REVVLL PRO REVVLL ONE
HMOTNOSŤ 5,5 kg 4,7 kg
DĹŽKA LANA 4 m 3,5 m
ÚPRAVA INTENZITY 6 úrovní plynulo premenlivá
BRZDOVÝ MECHANISMUS brzda na vírivý prúd trecia brzda
SPÔSOB PRECHODU / ZASTAVENIA LANA PRI ŤAHU plynulé zastavenie lana pri skončení ťahu okamžité zastavenie lana pri skončení ťahu 
ZNAČKA NA LANE PRE POČÍTANIE OPAKOVANÍ / VZDIALENOSTI áno nie
SÚČASŤ BALENIA kotviaca slučka s karabínou, plagát s ukážkou cvikov, manuál kotviaca slučka s karabínou, plagát s ukážkou cvikov, manuál

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií