Tréningové nekonečné lano aerobis revvll PRO

Doručenie v rámci SK do 24 hod

Aerobis

Doprava a platba

899 € s DPH

Na sklade
ks

aerobis revvll PRO – celosvetovo unikátne nekonečné lano

Jedinečné nekonečné lano so 6 možnosťami nastavenia odporu určené nielen pre profesionálov.

Táto vysoko kvalitná tréningová pomôcka vyrobená v Nemecku je vhodná pre individuálnych športovcov, osobných trénerov a je tiež skvelým doplnkom pre akékoľvek fitness centrum. Lano je zhotovené z odolného polyuretánu, meria 4 m a disponuje mechanickým a progresívnym brzdným systémom. Pripevňuje sa veľmi jednoducho a nie je potrebné preštudovať si špeciálny návod pre jeho používanie.

Nekonečné lano je vhodné na viacúčelový tréning. Lano sa dá posúvať v oboch smeroch, môžete s ním cvičiť v stoji aj v sede a preto ponúka nekonečné množstvo tréningových možností. Pomocou neho môžete trénovať vytrvalosť ako aj výbušnosť svalov, spevniť a vyrysovať si postavu, nabrať svalovú hmotu a tiež zlepšiť celkovú fyzickú kondíciu.  Lano je vhodné aj na outdoorový tréning, crossfit či iný kruhový tréning, kde je k dispozícii dostatok voľného priestoru alebo kde je možné upevniť držiak do zeme alebo na stenu. K dispozícii máte 6 možností nastavenia odporu, preto je vhodné nielen pre náročných profesionálnych športovcov ale napríklad aj na rehabilitáciu pacientov.

Vďaka svojej pevnej konštrukcii je vysoko odolné voči poškodeniu aj pri extrémnej záťaži. Pretože váži menej ako 6 kg, môžete ho bez problémov premiestňovať a cvičiť s ním v ľubovoľnom prostredí.

Porovnanie modelov revvll PRO a revvll ONE

MODEL REVVLL PRO REVVLL ONE
HMOTNOSŤ 5,5 kg 4,7 kg
DĹŽKA LANA 4 m 3,5 m
ÚPRAVA INTENZITY 6 úrovní plynulo premenlivá
BRZDOVÝ MECHANISMUS brzda na vírivý prúd trecia brzda
SPÔSOB PRECHODU / ZASTAVENIA LANA PRI ŤAHU plynulé zastavenie lana pri skončení ťahu okamžité zastavenie lana pri skončení ťahu 
ZNAČKA NA LANE PRE POČÍTANIE OPAKOVANÍ / VZDIALENOSTI áno nie
SÚČASŤ BALENIA kotviaca slučka s karabínou, plagát s ukážkou cvikov, manuál kotviaca slučka s karabínou, plagát s ukážkou cvikov, manuál