Tréningové nekonečné lano aerobis revvll ONE

Vysoko odolné nekonečné lano s plynulo premenlivým odporom vhodné pre začiatočníkov, aj skúsenejších športovcov. Podľa výšky upevnenia a postoja umožň ... viac

Tréningové nekonečné lano aerobis revvll ONE

Vysoko odolné nekonečné lano s plynulo premenlivým odporom vhodné pre začiatočníkov, aj skúsenejších športovcov. Podľa výšky upevnenia a postoja umožň ... viac

Na sklade
594 € vč. DPH
660 €

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

aerobis revvll ONE – perfektné pre váš úvod do tréningu s nekonečným lanom

  Vysoko odolné nekonečné lano s plynulo premenlivým odporom.

  Tréningové nekonečné lano revvll ONE od nemeckej značky aerobis je vhodné pre individuálnych športovcov, osobných trénerov, ako aj pre akékoľvek fitness centrum. Lano je vyrobené z odolného polyuretánu, meria 3,5 m a disponuje mechanickým brzdným systémom. Ľahko sa pripevňuje a používať sa dá začať hneď, bez nutnosti študovania špeciálneho návodu.

  Vďaka funkcii plynulo premenlivého odporu sa nekonečné lano aerobis revvll ONE hodí na viacúčelový tréning. Odpor je možné veľmi jednoducho nastaviť z malého na extrémne silný, takže je revvll ONE určené nielen pre začiatočníkov, ale skvelo poslúži taktiež športovcom, ktorí s nekonečným lanom už niekedy trénovali a teraz sa chcú posunúť na novú úroveň.

  Pretože váži menej ako 5 kg, môžete nekonečné lano revvll ONE bez problémov premiestňovať a cvičiť s ním v ľubovoľnom prostredí.

  Prečo do vášho tréningu pridať nekonečné lano?

  Cvičenie s nekonečným lanom je všestrannejšie než takmer akákoľvek iná forma tréningu. V závislosti na tom, ako vysoko je zariadenie aerobis revvll ONE namontované a v akej pozícii sa k nemu postavíte, môžete vykonávať rôzne ťahové, tlakové a rotačné pohyby, vďaka čomu precvičíte v podstate všetky svaly.

  Pomocou nastavenia odporu je navyše možné zameranie tréningu plynulo meniť z extrémnej sily na vytrvalosť a naopak. Veľmi dlhá doba zaťaženia v kombinácii s vysokou mierou voľnosti pohybu vedie k tomu, že svaly vašej hornej časti tela vrátane stredu (tzv. core) sú maximálne namáhané v čo najkratšom čase.

  9 dôvodov, prečo zvoliť nekonečné lano aerobis revvll ONE

  1. Perfektný úvod do tréningu s nekonečným lanom: Ak ste začiatočník, je pre vás revvll ONE vzhľadom k jeho robustnosti a možnosti plynulo nastaviteľného odporu ideálne základne zariadenie. Užijú si s ním však tiež skúsenejší športovci. Nekonečné lano revvll ONE je výzvou pre každého!
  2. Kompaktné a mobilné: revvll ONE vás dostane svojou mobilitou a kompaktnou veľkosťou. Môžete s ním trénovať kdekoľvek, vnútri aj vonku.
  3. Jednoduché pripevnenie: Súčasťou zariadenia revvll ONE je kotviaca slučka s karabínou, ktorá sa veľmi snadno upevňuje. Jediné, čo potrebujete, je miesto pre zavesenie a môžete začať trénovať.
  4. Rôzne odpory: Odpor si môžete určiť sami a prispôsobiť ho tak svojej aktuálnej kondícii. S nekonečným lanom revvll ONE sú možné ľahké aj náročné tréningy.
  5. Cvičenie pre každého: Prostredníctvom niekoľkých nastavení umožňuje revvll ONE vykonávať veľké množstvo cvičení v rôznych intenzitách. Rozličné odpory a umiestenia nekonečného lana dovolujú robiť ťahové, tlakové a takisto rotačné pohyby. To z revvll ONE činí všestranné fitness zariadenie vhodné skutočne pre každého – či už mladého, staršieho, začiatočníka alebo profesionála.
  6. Snadná manipulácia: Pre zmenu odporu na revvll ONE nie je potrebné žiadne úsilie, takže počas cvičenia nemusíte meniť vybavenie a cviky môžete striedať plynulo.
  7. Rôzne tréningové ciele: Nekonečné lano revvll ONE trénuje nielen vašu silu, ale tiež vytrvalosť, koordináciu a mobilitu. Vďaka dlhej dobe záťaže je v priebehu ťahacích cvikov silne podporovaný krvný obeh svalov.
  8. Dva smery: revvll ONE sa dá pohybovať v oboch smeroch, čo umožňuje variáciu cvikov a okamžite prístupné ovládanie.
  9. Vyrobené v Nemecku: Každé jedno zariadenie aerobis revvll ONE je kompletne vyrobené v Nemecku a zhotovené výhradne z kvalitných materiálov.

   Porovnanie modelov revvll ONE a revvll PRO

   MODEL REVVLL ONE REVVLL PRO
   HMOTNOSŤ 4,7 kg 5,5 kg
   DĹŽKA LANA 3,5 m 4 m
   ÚPRAVA INTENZITY plynulo premenlivá 6 úrovní
   BRZDOVÝ MECHANISMUS trecia brzda brzda na vírivý prúd
   SPÔSOB PRECHODU / ZASTAVENIA LANA PRI ŤAHU okamžité zastavenie lana pri skončení ťahu  plynulé zastavenie lana pri skončení ťahu
   ZNAČKA NA LANE PRE POČÍTANIE OPAKOVANÍ / VZDIALENOSTI nie áno
   SÚČASŤ BALENIA kotviaca slučka s karabínou, plagát s ukážkou cvikov, manuál kotviaca slučka s karabínou, plagát s ukážkou cvikov, manuál

   AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

   Viac informácií