Taška na zotrvačník Exxentric

Na objednávku - u vás doma do 14 dní od objednávky
60 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Taška na zotrvačník Exxentric je nepostrádateľným doplnkom pre všetkých užívateľov Exxentric kBoxu, ktorí odmietajú robiť kompromisy pri tréningu počas akýchkoľvek ciest. Je to tiež skvelé riešenie pre ukladanie pre prehľadné usporiadanie vašej sady zotrvačníkov pre akýkoľvek systém kBox alebo kPulley.

Popis produktu

Okrem využitia na uloženie zotrvačníkov pre akýkoľvek systém kBox alebo kPulley, je to tiež skvelý úložný priestor pomôcky na silový tréning počas vašich ciest.

Nosenie kBoxu je pomerne jednoduché, pretože jeho hmotnosť je v závislosti od modelu len 9–15 kg. Zložitejší môže byť presun všetkých vašich doplnkov, najmä zotrvačníkov, pretože vážia nejaké to kilo.

Tašku so zotrvačníkmi a inými doplnkami, ako sú kGrips, kBar a kMeter, si môžete prevesiť cez rameno a potom máte obe ruky voľné na prenesenie kBoxu. Vďaka tejto špeciálne zhotovenej taške na zotrvačník je teda jednoduchšie nabaliť veci do auta či preniesť kBox von na ihrisko. Dokonca aj vtedy, keď ste len v posilňovni, je taška na zotrvačník skvelým úložným priestorom pre vaše zotrvačníky. Všetky sú na jednom mieste a namiesto toho, aby sa povaľovali na zemi, tašku jednoducho zavesíte na držiak na stenu.

Parametre:
Taška na zotrvačník je vyrobená zo silnej tkaniny, vrátane úchytiek, ako aj ramenného popruhu pre vaše pohodlie. Okrem hlavného priehradky určenej pre zotrvačníky, obsahuje taška samostatnú priehradku pre menšie predmety, ako aj karabínu na bezpečné pripevnenie väčších doplnkov.

  • hmotnosť: 360 g
  • kompatibilita: 0,010 kgm², 0,025 kgm², 0,050 kgm² a 0,070 kgm² (bez obalov)

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií