Stojan na príslušenstvo Exxentric

Stojan na príslušenstvo Exxentric

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
od
144 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Dve varianty stojana na príslušenstvo ponúkajú optimálne riešenie na prehľadné uskladnenie vášho príslušenstva Exxentric kBox a kPulley.

Popis produktu

Plne vybavené zariadenie kBox alebo kPulley obsahuje niekoľko rôznych doplnkov a ich prehľadné usporiadanie je dôležité, aby bol váš tréning čo najjednoduchší a najúčinnejší. So stojanom na príslušenstvo môžete všetky doplnky skladovať prehľadne a na jednom mieste. Môže to byť rovnako efektívne či už v profesionálnej posilňovni alebo na fyzioterapeutickej klinike, ako aj vo vašej garáži alebo obývačke.

Stojan neváži veľa a jeho montáž je jednoduchá. Voľne stojaci stojan je pripravený na použitie po jednoduchom pritiahnutí štyroch skrutiek pomocou priložených nástrojov. Verzia stojana na stenu si vyžaduje dodatočné skrutky na stenu. Tento variant je ideálny pre umiestnenie v priestoroch, kde je obmedzená podlahová plocha.

Parametre:
Stojan na príslušenstvo sa dá jednoducho poskladať a preniesť na ľubovoľné miesto, kde plánujete cvičiť.

Stojan na doplnky bol navrhnutý špeciálne pre produkty Exxentric a môžete naň umiestniť doplnky až pre dve zariadenia kBox alebo kPulley, vrátane zotrvačníkov (celkom 9), postrojov, bedrového opasku, kBars, kGrips, popruhov na členky a kMeter iPadu.

  • rozmery štandardného stojana na doplnky: 105 cm (výška), 52 cm (dĺžka), 70 cm šírka vrchnej časti, 51 cm šírka spodnej časti, hmotnosť 7,5 kg
  • rozmery stojana na stenu: 110 cm (dĺžka), 110 cm (šírka), 8 cm (hĺbka) a hmotnosť 4,7 kg

Verzie: voľne stojaci, na stenu:

  • dĺžka: 105 cm (voľne stojaci), 110 cm (na stenu)
  • šírka: 70 cm (voľne stojaci), 110 cm (na stenu)
  • hĺbka: 8 cm (na stenu)
  • hmotnosť: 7,5 kg (voľne stojaci), 4,7 kg (na stenu)
  • kapacita zotrvačníkov: 9 ks celkom (rôzne veľkosti)

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií