-10% Doprava zadarmo Doručenie do 24 hod

Stacionárny bicykel Renegade AirBike PM3

-10% Doprava zadarmo Doručenie do 24 hod

Stacionárny bicykel Renegade AirBike PM3

Na sklade
1 350 € vč. DPH
1 500 €

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Renegade Air Bike PM3 bol navrhnutý na vysoko intenzívny tréning a v súčasnej dobe je na trhu jediným trenažérom typu AirBike, ktorý umožňuje tréning v stoji.

Umožňuje precvičenie celého tela – možnosť pedálovať v sede a v stoji a tiež príťahy a tlaky pažami. Robustné viacsmerové guličkové ložiská zaručujú hladký a duálny chod.

Pomocou nastavovacieho otočného gombíka si môžete na bicykli nastaviť dodatočnú záťaž od stupňa 1 (malý odpor) až po stupeň 8 (veľký odpor). Odpor je kontrolovaný magnetom, ktorý sa posúva buď bližšie alebo ďalej od zotrvačníka. Čím bližšie k zotrvačníku sa magnet nachádza, tým väčší odpor sa vytvára. 

Čierne penové rukoväte s priemerom 38 mm umožňujú horizontálny a vertikálny úchop paží na precvičenie rôznych svalových skupín. Umožňujú tiež lepší, pohodlnejší a variabilnejší tréning. LCD obrazovka ponúka 8 tréningových programov, vrátane intervalového tréningu 20/30, intervalového tréningu 20/10 a nastavenia vlastných tréningov. Zabudovaný prijímač srdcovej frekvencie slúži na presné monitorovanie vašej SF.

Veľké polyuretánové sedadlo zaručuje vaše pohodlie a stabilitu. Jednoduchý uzamykací mechanizmus umožňuje nastavenie výšky a vzdialenosti sedadla pre každého užívateľa. Trubicové nohy s priemerom 100 mm zaručujú stabilitu hlavného rámu. Protišmykové opierky na nohy s priemerom 40 mm umožňujú pohodlné opretie nôh počas striedavého tréningu paží. Oválny trúbkovitý rám s hrúbkou 50 mm a s rozmerom cca 50 x 100 cm ponúka vysokú stabilitu pre všetkých užívateľov. Rameno kľuky je z konštrukčnej ocele SS41 s hrúbkou 10 mm, čo je predpokladom pre vynikajúcu pevnosť a odolnosť pri cvičení a zaručuje jej dlhú životnosť.

Zabudované transportné kolieska z nylonového vlákna s priemerom 76 mm a hrúbkou 20 mm sú ideálne pre jednoduché premiestnenie.

Monitor: LCD displej
Prepravná hmotnosť: 83,5 kg
Prepravné rozmery: 131 x 38 x 88 cm
Hmotnosť: 74,5 kg
Rozmery po zostavení: 123 x 67,5 x 142 cm
Maximálna nosnosť: 150 kg

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií