Rukoväte Exxentric kGrips - Variant kGrips: štandardné

Rukoväte Exxentric kGrips - Variant kGrips: štandardné

Na sklade
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
42 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Exxentric kGrips sú nevyhnutné pre umožnenie univerzálnosti akéhokoľvek zariadenia so zotrvačníkom, ktoré je vhodné pre tréning vrchnej a spodnej časti tela. Sú pohodlné, univerzálne, ľahučké a štýlové.

Popis produktu

Rukoväte kGrip sú vhodné na precvičenie rôznych druhov príťahov, ako napr. príťahy vystretými ramenami, hammer curls, mŕtve ťahy (deadlifts), vysoké príťahy a veslovanie. Cvičiť môžete buď s obomi rukoväťami pre maximálny výkon alebo len s jednou rukoväťou na precvičenie rovnováhy (single-leg RDL) alebo pre získanie rotačnej sily (single hand row). Je to typický doplnok pre akýkoľvek systém kBox a kPulley, avšak môže sa využiť aj pre tradičný posilňovací tréning. Tento doplnok je nevyhnutný pre umožnenie univerzálnosti akéhokoľvek tréningového zariadenia so zotrvačníkom. 

Parametre:
Každá rukoväť kGrip váži menej ako 100 g, preto nevynakladáte zbytočne energiu na prekonanie gravitácie ako je to v prípade ťažkej železnej rukoväte. Takto sa prenáša do zotrvačníka viac energie, ktorá sa použije v excentrickej fáze. Veľmi výhodná je tiež možnosť nastavenia uhlov pohybom. kGrips vždy prichádzajú v balení po dvoch.

Povlak je navrhnutý tak, aby bol veľmi pohodlný, a pre optimálnu funkčnosť sú zvolené špičkové materiály.

V dôsledku nedávnych zmien môže tento doplnok stále obsahovať predchádzajúce Exxentric logo. To však nijako neovplyvní funkčnosť tohto príslušenstva.

  • hmotnosť: 90 g (jedna rukoväť)
  • cviky: príťahy, veslovanie, rotácie, mŕtve ťahy, hammer curls
  • kompatibilita: kBox, kPulley

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií