Postroj na cvičenie Exxentric – 5 ks balenie


Exxentric

Doprava a platba

684 € s DPH

Na objednávku - u vás doma za 7 dní od objednávky
ks

Postroj na cvičenie Exxentric je dôležitý pre každého, kto chce vyťažiť čo najviac z tréningu na svojej platforme so zotrvačníkom. Umožní vám využiť naplno svoju silu pri skupinovom tréningu na kBox vďaka piatim rôznych veľkostiam postrojov (XS–S–M–L–XL).

Popis produktu

Postroj je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto chce maximalizovať efektívnosť svojho tréningu so zotrvačníkom na kBox. Jeho ergonomický dizajn vám umožňuje udržiavať tlak v ramennej oblasti pri správnom vzpriamenom postoji. Ak však máte tendenciu nakláňať sa dopredu, tlak sa presúva na dolnú časť chrbta a skracuje tak rameno sily, pričom sa zmenšuje krútiaci pohyb spodnej časti chrbta, čo má za následok menej modrín a menšiu bolesť chrbta.

Koľko podrepov by ste vedeli urobiť, ak by vaša technika nebola problém? Predstavte si, že by ste sa nemuseli strachovať o udržanie svojej rovnováhy alebo že sa vám urobia modriny na pleciach, že si presillíte chrbát a že nebudete potrebovať dozor. Pravdepodobne budete schopní urobiť oveľa viac drepov.

V tejto ukážke si môžete pozrieť návod ako si máte postroj nasadiť a upevniť ho ku kBoxu.

Parametre:
Postroj je zhotovený z pevného alebo zároveň stále mäkkého a ľahkého materiálu. Vo veľkosti XS váži len 1 kg a vo veľkosti XL 1,25 kg. Výplň v ramenných vypchávkach vám umožní ísť naplno pri akcelerácii zotrvačníka v koncentrickej fáze. Rovnako pohodlné sú aj v prípade pohlcovania nárazu v excentrickej fáze vášho pohybu. Postroj je dostupný aj kusovo alebo v balení 3 ks.

  • veľkosti: XS, S, M, L, XL
  • hmotnosť: 6 kg
  • cviky: drepy, bočné drepy, rozdelené drepy, výpady, calf press
  • kompatibilita: kBox (odporúčané), kPulley

V dôsledku nedávnych zmien môže tento doplnok stále obsahovať predchádzajúce Exxentric logo. To však nijako neovplyvní funkčnosť tohto príslušenstva.