Postroj Exxentric - Veľkosť: XXS

Na objednávku - u vás doma do 14 dní od objednávky
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
198 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Postroj na cvičenie Exxentric je dôležitý pre každého, kto chce vyťažiť čo najviac zo svojej platformy so zotrvačníkom. Umožní vám využiť celú svoju silu pri tréningu na kBox, a je pokročilejšiou alternatívou namiesto doplnku bedrový opasok.

Popis produktu

Postroj je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto chce maximalizovať efektívnosť svojho tréningu so zotrvačníkom na kBox. Jeho ergonomický dizajn vám umožňuje udržiavať tlak v ramennej oblasti pri správnom vzpriamenom postoji. Ak však máte tendenciu nakláňať sa dopredu, tlak sa presúva na dolnú časť chrbta a skracuje tak rameno sily, pričom sa zmenšuje krútiaci pohyb spodnej časti chrbta, čo má za následok menej modrín a menšiu bolesť chrbta. 

Koľko podrepov by ste vedeli urobiť, ak by vaša technika nebola problém? Predstavte si, že by ste sa nemuseli strachovať o udržanie svojej rovnováhy alebo že sa vám urobia modriny na pleciach, že si presillíte chrbát a že nebudete potrebovať dozor. Pravdepodobne budete schopní urobiť oveľa viac drepov.

Parametre:
Postroj je zhotovený z pevného, ale zároveň stále mäkkého a ľahkého materiálu. Vo veľkosti XXS váži len 950 g a vo veľkosti XXL 1300 g. Výplň v ramenných vypchávkach vám umožní ísť naplno pri akcelerácii zotrvačníka v koncentrickej fáze. Rovnako pohodlné sú aj v prípade pohlcovania nárazu v excentrickej fáze vášho pohybu. 

  • hmotnosť: 950–1350 g
  • cviky: drepy, bočné drepy, rozdelené drepy, výpady, calf press
  • kompatibilita: kBox (odporúčané), kPulley

Veľkosti:
Postroj je dostupný vo všetkých štandardných veľkostiach od XXS do XXL. Za zvýhodnenú cenu si môžete kúpiť balenie 3 alebo 5 ks. Odporúčané veľkosti pásu sú 73 cm (XS), 78 cm (S), 83 cm (M), 88 cm (L) a 93 cm (XL). 

Podrobná tabuľka veľkostí:

Min. pás Max. pás Dĺžka Od pása po plecia
XXS 66 cm 82 cm 70 cm 45 cm
XS 71 cm 87 cm 74 cm 48 cm
S 76 cm 92 cm 78 cm 51 cm
M 81 cm 97 cm 82 cm 54 cm
L 86 cm 102 cm 86 cm 57 cm
XL 91 cm 107 cm 90 cm 61 cm
XXL 96 cm 112 cm 94 cm 64 cm

V dôsledku nedávnych zmien môže tento doplnok stále obsahovať predchádzajúce Exxentric logo. To však nijako neovplyvní funkčnosť tohto príslušenstva.

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií