Posilňovací stroj Exxentric kBox4 Pro – základná zostava


Exxentric

Doprava a platba

3 606 € s DPH

Na objednávku - u vás doma za 7 dní od objednávky
ks

Zostavy kBox4 Pro obsahujú model kBox premium, ktorý je ideálny pre športové tímy, prémiové fitnes kluby a fyzioterapeutické kliniky.

Popis produktu

kBox4 Pro je výnimočný tým, že disponuje najväčšou zotrvačnou kapacitou dostupnou momentálne na trhu, zabudovaným systémom spätnej väzby kMeter II a väčšou plošinou na státie. Je obľúbený nielen medzi silovými kondičnými trénermi ako aj medzi fyzioterapeutmi a špičkovými osobnými trénermi.

Platforma kBox4 Pro je vyrobená vo Švédsku z hliníka pokrytého práškovým náterom. Detaily sú zhotovené z eloxovanej kalenej uhlíkovej ocele a hliníka a z gumy s vysokým trením. Tento model má certifikát CE ako zdravotnícke zariadenie. The kBox4 Pro môžete použiť s maximálne štyrmi zotrvačníkmi, každý s kapacitou maximálne 0.070 kgm² a maximálnou zotrvačnou kapacitou 0.280 kgm².

Základná zostava Exxentric kBox4 Pro

Základná zostava kBox4 Pro je ideálným základným tréningovým zariadením so zotrvačníkom pre profesionálneho užívateľa. Obsahuje dva zotrvačníky pre najčastejšie používaný rozsah zotrvačnej kapacity od 0.025 kgm² to 0.075 kgm².

Obsah balenia:
Exxentric platforma na cvičenie kBox4 Pro - varianty: tmavočierna/polnočná modrá/aloxovaná hnedá
Exxentric kMeter II
Exxentric zotrvačník na cvičenie - 0.025 kgm2
Exxentric zotrvačník na cvičenie - 0.050 kgm2
Exxentric bedrový opasok na cvičenie - štandardný/malý
Exxentric rukoväte na cvičenie kGrips
Exxentric nožná opierka na cvičenie