Posilňovací stroj Exxentric kBox4 Lite – základná zostava


Exxentric

Doprava a platba

2 778 € s DPH

Na objednávku - u vás doma za 7 dní od objednávky
ks

Zostavy kBox4 Lite obsahujú stredne pokročilý model kBox perfektný pre užívateľov, ktorí často cestujú, ale odmietajú robiť kompromisy pri tréningu.

Popis produktu

Vďaka nízkej hmotnosti (len 9,5 kg) a neuveriteteľných možnostiam, vrátane zabudovanej spätnej väzby systému kMeter II, je kBox 4 Lite hitom medzi športovcami, ktorí často cestujú a zariadeniami, ktoré chcú čo najlepšie využiť priestor. Platforma kBox4 Lite je vyrobená vo Švédsku z hliníka pokrytého práškovým náterom. Detaily sú zhotovené z eloxovanej kalenej uhlíkovej ocele, z hliníka a z gumy s vysokým trením. Tento model má certifikát CE ako zdravotnícke zariadenie.

Platforma kBox4 Lite je vyrobená vo Švédsku z hliníka pokrytého práškovým náterom. Detaily sú zhotovené z eloxovanej kalenej uhlíkovej ocele a hliníka a z gumy s vysokým trením. Tento model má certifikát CE ako zdravotnícke zariadenie.

Exxentric kBox4 Lite systém

Základná zostava kBox4 Lite je ideálna pre vykonávanie tréningov pri cestovaní. a je ľahko skladovateľná v malom priestore. Rozsah zotrvačnosti v tomto systéme dosahuje až 0,075 kg m².

Obsah balenia:
Exxentric platforma na cvičenie kBox4 Lite - varianty: tmavočierna/polnočná modrá/aloxovaná hnedá
Exxentric kMeter II
Exxentric zotrvačník na cvičenie - 0.025 kgm2
Exxentric zotrvačník na cvičenie - 0.050 kgm2
Exxentric bedrový opasok na cvičenie - štandardný/malý
Exxentric rukoväte na cvičenie kGrips