Posilňovací stroj Exxentric kBox4 Lite – samotné zariadenie


Exxentric

Doprava a platba

2 472 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
ks
Farba Dostupnosť Cena  Množstvo
Posilňovací stroj Exxentric kBox4 Lite – samotné zariadenie eloxovaná hnedá Na objednávku 2 472 €
Posilňovací stroj Exxentric kBox4 Lite – samotné zariadenie polnočná modrá Na objednávku 2 472 €

Zostavy kBox4 Lite obsahujú stredne pokročilý model kBox perfektný pre užívateľov, ktorí často cestujú, ale odmietajú robiť kompromisy pri tréningu.

Popis produktu

Vďaka nízkej hmotnosti (len 9,5 kg) a neuveriteteľných možnostiam, vrátane zabudovanej spätnej väzby systému kMeter II, je kBox 4 Lite hitom medzi športovcami, ktorí často cestujú a zariadeniami, ktoré chcú čo najlepšie využiť priestor.

Platforma kBox4 Lite je vyrobená vo Švédsku z hliníka pokrytého práškovým náterom. Detaily sú zhotovené z eloxovanej kalenej uhlíkovej ocele a hliníka a z gumy s vysokým trením. Tento model má certifikát CE ako zdravotnícke zariadenie.

Exxentric kBox4 Lite (len platforma)

Táto platforma kBox4 Lite má zabudovaný systém spätnej väzby kMeter II, ale neobsahuje žiadne zotrvačníky, prídavné zariadenia ani doplnky.

KBox4 Lite okrem svojej kompaktnej veľkosti, má hmotnosť len 9,5 kg, ponúka aj zabudovaný systém spätnej väzby kMeter II a pozoruhodný rozsah zotrvačnosti od 0.005 kgm² do 0.200 kgm².

Platforma kBox4 Lite je je súčasťou každého systému kBox4 Lite. Je ideálna pre každého, kto potrebuje tréningový systém so zotrvačníkom, ktorý by im umožnil udržiavať si tréningový režim pri cestovaní alebo maximalizovať každý centimeter svojho tréningového priestoru.

KBox4 Lite okrem svojej kompaktnej veľkosti, má hmotnosť len 9,5 kg, ponúka aj zabudovaný systém spätnej väzby kMeter II a pozoruhodný rozsah zotrvačnosti od 0.005 kgm² do 0.200 kgm².

Použitie:
Platforma kBox4 Lite je neoddeliteľnou súčasťou dokonalého tréningového systému so zotrvačníkom, ktorý využívajú športové tímy na svojich cestách, osobní tréneri, ktorí trénujú svojich klientov na rôznych miestach a je vhodný pre akúkoľvek fyzioterapeutickú kliniku.

KBox4 Lite môžete začať používať hneď po jeho vybalení, nie je potrebná žiadna montáž ani nástroje. Jednoducho naň upevnite zotrvačník a pripojte príslušenstvo a môžete začať cvičiť.

Parametre:
Z našej série tréningových zariadení so zotrvačníkom kBox4 je model kBox4 Lite často volený pre svoj zabudovaný systém spätnej väzby kMeter II, menší rozmer a nižšiu hmotnosť len 9,5 kg, čo z neho robí najmobilnejšie zariadenie kBox4, ideálne pre všetkých používateľov, ktorí často cestujú. Na požiadanie je dostupná jeho kompatibilita s aplikáciou SmartCoach.

KBox4 Lite je vyrobený z hliníka upraveného práškovým náterom, s detailmi z eloxovanej kalenej uhlíkovej ocele, z hliníka a z gumy s vysokým koeficientom trenia. Tento model má certifikát CE ako zdravotnícka pomôcka.

Tak ako každá zostava kBox4, aj platforma kBox4 Lite má zabudovaný automatický upravovací mechanizmus dĺžky opaska, aby bol zaručený hladký prechod medzi sériami cvikov a jednotlivými cvikmi. Môžete tu tiež použiť blok na nohy pre precvičenie dolných končatín do bočných strán a má aj nastavovač uhla pre viac horizontálnejšie pohyby ako sú veslovanie a švihy.

kBox4 Lite môžete použiť s maximálne štyrmi zotrvačníkmi. Zotrvačníky, ktoré ponúkame v štyroch rôznych veľkostiach sú vyhotovené z uhlíkovej ocele, ktorá je rezaná laserom a upravená práškovým náterom.

 • veľký: 0.050 kgm²
 • stredne veľký: 0.025 kgm²
 • malý: 0.010 kgm²
 • veľmi malý 0.005 kgm²

Dodatočné informácie:

 • vrchný rozmer - 68.5 x 43.5 cm
 • spodný rozmer - 76 x 51 cm
 • výška - 21 cm
 • hmotnosť - 9.5 kg
 • rozsah zotrvačnosti - 0.005 kgm² – 0.200 kgm²
 • spätná väzba - zabudovaný systém spätnej väzby kMeter II (kompatibilita s aplikáciou SmartCoach dostupná na požiadanie)
 • zdravotnícka pomôcka
 • kompatibilné zotrvačníky - 0.005 kgm², 0.010 kgm², 0.025 kgm², 0.050 kgm²