Exxentric popruhy na členky sú kľúčovým doplnkom pre obohatenie vášho tréningu so zotrvačníkom pre cviky len na dolné končatiny.

Popis produktu

Popruhy na členky boli navrhnuté pre cviky na nohy ako sú napr. príťahy kolien, zakopávanie (hamstring curls) – v stoji, ľahu alebo v sede a predkopávanie, výpady dopredu a dozadu (hip adduction a abduction) s pokrčenou nohou. Kombinácia výpadov s vystretou alebo pokrčenou nohou (excentrické) je výborná pre každého kto si chce posilniť stehenné svaly alebo predísť zraneniu. Môžu sa využiť na rôzne účely – pre výkonnostný šport, rehabilitáciu alebo všeobecné fitness. Popruhy na členky sú pohodlné, univerzálne, odolné a ľahké špeciálne navrhnuté pre tréning so zotrvačníkom.

Parametre:
Doplnok popruhy na členky sú ľahké, vážia len 150 g. Balenie obsahuje 2 ks popruhov na členky. To vám umožní hladké striedanie nôh pre získanie rovnováhy v sérii cvikov a taktiež sú vhodné pre skupinové cvičenie.

  • veľkosť: nastaviteľná
  • kompatibilita: kBox, kPulley

V dôsledku nedávnych zmien môže tento doplnok stále obsahovať predchádzajúce Exxentric logo. To však nijako neovplyvní funkčnosť tohto príslušenstva.

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií