Exxentric LegExx – zostava - Variant: so zotrvačníkom vo veľkosti L – s farebným kódovaním

Exxentric LegExx – zostava - Variant: so zotrvačníkom vo veľkosti L – s farebným kódovaním

Na objednávku - u vás doma do 14 dní od objednávky
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
6 708 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Posilňovací stroj Exxentric LegExx je prvým tréningovým zariadením so zotrvačníkom od spoločnosti Exxentric, ktoré je určené len na jediný tréning a to extenziu nôh (vystieranie predkolenia) proti odporu v sede. Okrem výhod, ktoré ponúka možnosť nastavenia rôzneho odporu a excentrického zaťaženia, výnimočnosť LegExx spočíva aj v tom, že je mobilný v porovnaní s inými strojmi na precvičenie extenzie nôh.

Posilňovací stroj Exxentric LegExx je možné dodať v nezmontovanom alebo zmontovanom stave. V prípade nezmontovanej verzie si stroj môžete zmontovať podľa priloženého užívateľského manuálu. Zmontovaná verzia si vyžaduje minimálnu montáž po dodaní.

Základná zostava Exxentric LegExx obsahuje všetko potrebné pre úspešné začlenenie tréningu so zotrvačníkom a množstva jeho výhod do vášho tréningového plánu zameraného na posilnenie štvorhlavých svalov stehna. LegExx je dodávaný so zabudovaným systémom spätnej väzby kMeter II, držiakom na smartfón, rukoväťou pre precvičenie excentrického preťaženia a zotrvačníkom podľa vlastného výberu.

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Zobraziť viac