Exxentric kBox4 Lite – platforma - Farba: polnočná modrá

Exxentric kBox4 Lite – platforma - Farba: polnočná modrá

Na objednávku - u vás doma do 14 dní od objednávky
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
2 520 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Zostavy Exxentric kBox4 Lite obsahujú stredne pokročilý model kBox perfektný pre užívateľov, ktorí často cestujú, ale odmietajú robiť kompromisy pri tréningu.

Vďaka nízkej hmotnosti (len 9,5 kg) a neuveriteľným možnostiam, vrátane zabudovanej spätnej väzby systému kMeter II, je kBox 4 Lite hitom medzi športovcami, ktorí často cestujú a zariadeniami, ktoré chcú čo najlepšie využiť priestor.

Platforma kBox4 Lite je vyrobená vo Švédsku, z hliníka pokrytého práškovým náterom. Detaily sú zhotovené z eloxovanej kalenej uhlíkovej ocele, z hliníka a z gumy s vysokým trením. Tento model má certifikát CE ako zdravotnícke zariadenie.

Exxentric kBox4 Lite – platforma

Táto platforma kBox4 Lite má zabudovaný systém spätnej väzby kMeter II, ale neobsahuje žiadne zotrvačníky, prídavné zariadenia ani doplnky.

Použitie:
Platforma kBox4 Lite je neoddeliteľnou súčasťou dokonalého tréningového systému so zotrvačníkom, ktorý využívajú športové tímy na svojich cestách alebo osobní tréneri, ktorí trénujú svojich klientov na rôznych miestach. Rovnako je vhodná aj pre akúkoľvek fyzioterapeutickú kliniku.

kBox4 Lite môžete začať používať hneď po jeho vybalení, nie je potrebná žiadna montáž ani nástroje. Jednoducho naň upevnite zotrvačník a pripojte príslušenstvo a môžete začať cvičiť.

Parametre:
Zo série tréningových zariadení so zotrvačníkom kBox4 je model kBox4 Lite často volený pre svoj zabudovaný systém spätnej väzby kMeter II, menší rozmer a nižšiu hmotnosť len 9,5 kg, čo z neho robí najmobilnejšie zariadenie kBox4, ideálne pre všetkých používateľov, ktorí často cestujú. Na požiadanie je dostupná jeho kompatibilita s aplikáciou SmartCoach.

Tak ako každá zostava kBox4, aj platforma kBox4 Lite má zabudovaný automatický upravovací mechanizmus dĺžky opaska, aby bol zaručený hladký prechod medzi sériami cvikov (drills) a jednotlivými cvikmi. Platforma má nastavovač uhla pre viac horizontálnejšie pohyby, ako sú veslovanie a švihy. Môžete s ňou tiež použiť blok na nohy pre precvičenie bočných pohybov dolných končatín.

kBox4 Lite sa dá používať s maximálne štyrmi zotrvačníkmi. Zotrvačníky, ktoré ponúkame v štyroch rôznych veľkostiach sú vyhotovené z uhlíkovej ocele, ktorá je rezaná laserom a upravená práškovým náterom.

 • veľký: 0.050 kgm²
 • stredne veľký: 0.025 kgm²
 • malý: 0.010 kgm²
 • veľmi malý: 0.005 kgm²

Dodatočné informácie:

 • vrchný rozmer: 68.5 x 43.5 cm
 • spodný rozmer: 76 x 51 cm
 • výška: 21 cm
 • hmotnosť: 9.5 kg
 • rozsah zotrvačnosti: 0.005 kgm² – 0.200 kgm²
 • spätná väzba: zabudovaný systém spätnej väzby kMeter II (kompatibilita s aplikáciou SmartCoach dostupná na požiadanie)
 • zdravotnícka pomôcka
 • kompatibilné zotrvačníky: 0.005 kgm², 0.010 kgm², 0.025 kgm², 0.050 kgm²

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Zobraziť viac