Zacvičte si spolu s výkonným bezmotorovým bežeckým pásom Superb Runner, ktorý namiesto elektrickej energie využíva energiu vlastného pohybu používateľa. Zažite realistický pocit z behu vďaka hnaciemu systému takmer bez trenia a s maximálnou voľnosťou pohybu.

Pás je vhodný pre začínajúcich i pokročilých užívateľov, pretože rýchlosť behu sa riadi presne podľa vašej sily a rýchlosti. Vďaka energii, ktorú musíte vynaložiť naviac v porovnaní s tréningom na bežeckom páse s motorom, zvýšite spotrebu kalórií až o 30 % a navyše zapojíte ďalšie svalové skupiny. 

LCD monitor

Súčasťou pásu je aj LCD monitor, ktorý vám poskytne údaje o vašom čase, vzdialenosti, rýchlosti, spálených kalóriách, wattoch, tempe a tiež o tepovej frekvencii, ak použijete pri tréningu bezdrôtový hrudný pás (nie je súčasťou balenia). Monitor vám ponúka množstvo tréningových možností. Či už ide o intervalové tréningy, kde máte na výber zo šiestich prednastavených tréningov, vrátane H.I.I.T. (vysoko intenzívneho intervalového tréningu) a nastaviť si môžete aj vlastné intervaly. K dispozícii tiež máte cieľové programy na čas, vzdialenosť, kalórie a tepovú frekvenciu. K dispozícii máte aj program COMP, ktorý umožňuje trénerovi alebo užívateľovi nastaviť v monitore vopred definovaný tréningový program zameraný na kalórie, čas alebo vzdialenosť.

Jednoduché premiesťovanie a nastavenie sklonu

Bežecký pás je v prednej časti vybavený dvomi mobilnými kolieskami, pomocou ktorých môžete presunúť pás na ľubovoľné miesto. Na spodnej časti rámu sa nachádzajú vyrovnávacie nožičky, ktoré slúžia nielen na narovnanie pásu na nerovnom povrchu, ale aj na nastavenie jeho sklonu. Čím vyšší sklon si nastavíte, tým vyššiu rýchlosť pri behu dosiahnete.

Vďaka svojej robustnej oceľovej konštrukcii a malému počtu mechanických a elektronických súčastí je bežecký pás stabilný a nenáročný na údržbu.

Prepravná hmotnosť: 144,5 kg
Prepravné rozmery: 177 x 85 x 60 cm
Maximálna nosnosť: 180 kg

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií