Bezmotorový bežecký pás Renegade Runner ponúka optimálne podmienky pre komplexný tréning – umožňuje rozvoj rýchlosti, sily a vytrvalosti. Záťaž, a tým aj rýchlosť, je možné upraviť reguláciou magnetického odporu. Pomocou páky, ktorá sa nachádza na bočnom stĺpiku, si môžete nastaviť intenzitu záťaže od stupňa 1 (tréning simulujúci nenáročný beh) až po stupeň 4 (tréning simulujúci tlačenie saní).

LCD monitor

Veľká LCD obrazovka monitora umožňuje viditeľné a prehľadné zobrazenie všetkých údajov bez ohľadu na výšku a pozorovací uhol cvičiaceho. K dispozícii je 7 tréningových programov – intervaly 20/10, intervaly 20/30, vlastné intervaly, cieľový čas, cieľová vzdialenosť, cieľové kalórie a cieľová tepová frekvencia. Zabudovaný bezdrôtový prijímač tepovej frekvencie slúži na presné monitorovanie tepu.

Rám, na ktorom je umiestnený monitor, slúži zároveň aj ako rukoväť pre tréning, ktorý simuluje tlačenie saní. Čierne penové ergonomické rukoväte umožňujú pohodlné umiestnenie paží v prirodzenej polohe pre vaše pohodlné cvičenie.

Konštrukcia

Povrch posuvného pásu tvoria vysoko kvalitné odolné protišmykové hliníkové lamely pokryté gumou, ktoré sa pohybujú na robustných jednoradových krytých guličkových ložiskách 608zz, vďaka čomu bude váš tréning hladký a nehlučný. Zakrivená bežecká plocha s rozmermi 160 x 48 cm umožňuje precvičenie rôznych druhov H.I.I.T. tréningov.

Sklon bežeckej plochy si môžete manuálne upraviť pomocou vyrovnávacích nožičiek, ktoré sa nachádzajú v zadnej časti bežeckého pásu. Nastaviteľné nožičky sú dostatočne veľké a protišmykové, preto poskytujú stabilitu a pohodlie pri cvičení.

Bežecký pás môžete nadvihnúť pomocou rukoväte umiestnenej vzadu a presunúť na požadované miesto. Zabudované transportné kolieska z nylonového vlákna s priemerom 75 mm sú ideálne pre jednoduché premiestnenie.

Prepravná hmotnosť: 174 kg
Prepravné rozmery: 193 x 100 x 54 cm
Hmotnosť: 152 kg
Rozmery po zostavení: 188,5 x 86 x 158 cm
Maximálna nosnosť: 150 kg

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií