Bedrový opasok Exxentric - Veľkosť: S–M

Bedrový opasok Exxentric - Veľkosť: S–M

Na sklade
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
102 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Bedrový opasok Exxentric je skvelou pomôckou pri precvičovaní dolnej časti tela, špeciálne pri skupinovom cvičení a to vďaka jeho upraviteľnej veľkosti. Je z ľahučkého, ale zároveň veľmi pevného materiálu, a preto je výborný pre tréning so zotrvačníkom.

Popis produktu

Bedrový opasok Exxentric bol navrhnutý a otestovaný špeciálne pre systém kBox a preto je ideálnym základným doplnkom pre vykonávanie podrepov a výpadov na kBox zariadení ale tiež môže byť začlenený pri cvičení na kPulley.

Ponúka praktickú alternatívu namiesto pokročilejšiemu postroju, pretože zaťažuje len spodnú časť chrbta (pozri porovnanie). Okrem toho, bedrový opasok vám umožní cvičiť so zaťažením aj vtedy, keď sa zotavujete napríklad zo zranenia ruky, zápästia alebo ramena.

Tento doplnok je ideálny pre tréning dolnej časti tela, najmä pri skupinových cvičeniach vďaka jeho nastaviteľnej veľkosti. Jeho ľahký, ale silný dizajn je ideálny pre tréning zotrvačníkov.

Parametre:
Bedrový opasok Exxentric ponúkame v dvoch veľkostiach, aby vyhovovali všetkým užívateľom od veľkosti XXS po XXL. Štandardná veľkosť má vnútorný obvod 82–130 cm a váži len 280 g, zatiaľ čo malá veľkosť má vnútorný obvod 60–110 cm a hmotnosť 210 g.

Dodatočné informácie:

  • veľkosť: štandardný, malý
  • hmotnosť: 210–280 g
  • kompatibilita: kBox, kPulley
  • cviky: drepy, bočné drepy, výpady, rozdelené drepy, calf press

V dôsledku nedávnych zmien môže tento doplnok stále obsahovať predchádzajúce Exxentric logo. To však nijako neovplyvní funkčnosť tohto príslušenstva.

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií