Delivery within 24 hours (CZE & SVK)

PM5 (Performance Monitor 5)

Delivery within 24 hours (CZE & SVK)

PM5 (Performance Monitor 5)

In stock
250 € incl. VAT

Not sure how to choose? Don't worry, we will help you

Spoločnosť Concept2 v septembri 2014 uviedla na trh trenažéry s najnovším výkonnostným monitorom PM5. Výhodou nového monitoru je najmä podsvietený displej a možnosť ukladania tréningových údajov na akýkoľvek USB flash disk.

Multifunkčný a ľahko ovládateľný

Hoci monitor poskytuje veľa rôznych funkcií, je zároveň aj ľahko ovládateľný. Automaticky sa zapne a zobrazí údaje hneď ako sa roztočí koleso zotrvačníka, takže na začiatku nemusíte stláčať vôbec žiadne tlačidlá.
Ak si chcete pozrieť všetky funkcie, ktoré sú k dispozícii, jednoducho postupujte podľa jednotlivých možností v menu monitora. Môžete si zobraziť prednastavené tréningy, uložiť vaše obľúbené tréningy, zobraziť výsledky odveslovaných tréningov a ďalšie možnosti. Podrobnejšie informácie nájdete po stlačení tlačidla na pravej strane monitoru (z Hlavného menu zvoľte "Ďalšie možnosti" > "Informácie").

Údaje a možnosti ich zobrazenia

V monitore PM5 sa vám pri každom tréningu zobrazia údaje o vzdialenosti, rýchlosti, tempe, kalóriách a wattoch a tieto údaje si môžete prezrieť v jednej z nasledovných piatich zobrazení: všetky údaje, silová krivka, stĺpcový graf, veľké zobrazenie a súpera.
Podsvietená obrazovka na monitore PM5 umožňuje lepšiu viditeľnosť údajov na monitore. Displej sa automaticky podsvieti hneď po zapnutí monitora a ostane podsvietený aj počas tréningu.

Bezdrôtové monitorovanie srdcovej frekvencie

Monitor PM5 umožňuje ANT+ a Bluetooth Smart (nie Bluetooth) bezdrôtové monitorovanie srdcovej frekvencie. Aby ste mohli využiť túto funkciu, budete potrebovať hrudný pás, ktorý funguje na základe jednej z týchto dvoch prenosových technológií.

Kompatibilita s USB kľúčom

Monitor PM5 vám umožňuje uložiť si vaše tréningové údaje dvomi spôsobmi - vo vnútornej pamäti monitora alebo na USB kľúč. Na USB kľúč si môžete uložiť vaše tréningové údaje a preferované nastavenia a umožňuje vám aj prenos týchto údajov. Prostredníctvom bezplatného softvéru Concept2 Utility si môžete načítať svoje výsledky do vašej online logbook alebo ich preniesť do počítača.
Monitor je kompatibilný len s USB kľúčmi naformátovanými na FAT a FAT32.

Nabíjanie monitora

Monitor PM5 funguje s dvomi D cell batériami. Počas tréningu sa monitor nabíja vtedy, keď sa točí koleso zotrvačníka a vďaka tomu sa predlžuje životnosť batérií.

Hry

Ak potrebujete niekedy dodatočnú motiváciu alebo chcete trochu pozmeniť svoj bežný tréningový plán, môžete si vyskúšať niektorú z hier. Tieto hry sú tiež výborným tréningovým prostriedkom nielen pre deti ale aj pre dospelých. Vybrať si môžete spomedzi hier Rybky, Šípky, Streľba na terč a Biatlon.

Preteky

Vďaka svojej presnosti je výkonnostný monitor ideálny na usporadúvanie prekov a súťaží. Prostredníctvom PM5 môžete súťažiť s členmi vášho tímu alebo súpermi, ktorí sa nachádzajú buď v rovnakej miestnosti alebo na inom kontinente. PM5 vám tiež umožňuje usporiadať aj káblové preteky, kde sú trenažéry prepojené navzájom káblami.

AUTHORIZED DEALER AND SERVICE OF ALL BRANDS

More info